Regidors i regidores 2019-2023

Pàgina en construcció. En breu podreu consultar la informació definitiva. Disculpeu les molèsties

 

EQUIP DE GOVERN

 

JxCAT-JUNTS

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-11Sr. Lluís Guinó i Subirós
Alcaldia
llguino@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-10Sra. Josefina Surina i Gelis
Delegació pendent de cartipàs
jsurina@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-6Sr. Miquel Portas i Navarro
Delegació pendent de cartipàs
mportas@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-5Sra. Mireia Busquets i Carreras
Delegació pendent de cartipàs
mbusquets@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-8Sra. Maria Goretti Blanch i Llosa
Delegació pendent de cartipàs
gblanch@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-04-27 JuntsxBesalú-64Sr. Albert Serra i Figueras
Delegació pendent de cartipàs
aserra@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-7Sra. Vanessa Duran i Barceló
Delegació pendent de cartipàs
vduran@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-3Sr. Daniel Balés i Juanola
Delegació pendent de cartipàs
danny@besalu.cat
Partit polític: JxCAT-JUNTS
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

EQUIP A L’OPOSICIÓ

 

ERC-+B-AM (ERC-AM)

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-13Sr. Josep Alfred Cairó i Munné
regidor
jacairo@besalu.cat
Partit polític: ERC-+B-AM (ERC-AM)
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-15Sra. Laura Segura i Jordà
regidor
lsegura@besalu.cat
Partit polític: ERC-+B-AM (ERC-AM)
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació

 

 

 

 

 

 

2019-06-15 Nou Ajuntament de Besalú-16Sr. Ramon Brugada i Terradellas
regidor
rbrugada@besalu.cat
Partit polític: ERC-+B-AM (ERC-AM)
Biografia i currículum
Declaració de béns i activitats
Retribucions: pendent de publicació