Regidors i regidores

Equip de govern

lluis guino

Sr. Lluís Guinó i Subirós

Alcaldia Hisenda, Planificació Estratègica

llguino@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

Fina

Sra. Josefina Surina i Gelis

Benestar, Salut, Turisme

jsurina@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

foto web

Sra. Maria Mercè Balateu i Sarola

Educació

mbalateu@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

JORDI VIÑOLAS

Sr. Jordi Viñolas Crous

Empresa i Ocupació

jvinolas@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

image1

Sra. Mònica Serra Causadias

Comerç, Joventut

mserra@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

Albert-Serra_B_03

Sr. Albert Serra Figueras

Urbanisme, Medi Ambient, Esports

aserra@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

20170409_152918

Sr. Quim Grau Castañer

Entitats

jgrau@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

20150302_101909

Sr. Daniel Balés Juanola

Via Pública, Associació Defensa Forestal

danny@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

reduida

Sra. Anna Madroñal Maseras

Cultura

amadronyal@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

image1 (1)

Sr. Miquel Portas Navarro

Obres i Serveis, Barris

mportas@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució

mireia

Sra. Mireia Busquets i Carreras

Infància i Famílies

mbusquets@besalu.cat

Partit polític: PDeCAT

Biografia i currículum

Declaració de béns i activitats

Retribució 

 

Podeu consultar l’organigrama municipal clicant aquí.

Equip a l’oposició:

L’ajuntament de Besalú no disposa d’equip a l’oposició