Regidories

 

Alcaldia, Hisenda, Planificació estratègica.

Lluís Guinó i Subirós

llguino@besalu.cat

 

Benestar i família, Salut, Turisme.

Josefina Surina i Gelis

jsurina@besalu.cat

 

Educació.

Maria Mercè Balateu i Sarola

mbalateu@besalu.cat

 

Empresa i ocupació.

Jordi Viñolas Crous

jvinolas@besalu.cat

 

Comerç, Joventut.

Mònica Serra Causadias

mserra@besalu.cat

 

Urbanisme, Medi ambient i Esports.

Albert Serra Figueras

aserra@besalu.cat

 

Oficina d’Atenció Ciutadana, Protecció civil.

Ma Àngels Vergés Mas

angelsverges@besalu.cat

 

Via Pública, Associació Defensa Forestal.

Daniel Balés Juanola

danny@besalu.cat

 

Cultura.

Anna Madroñal Maseras

amadronyal@besalu.cat

 

Obres i serveis, Barris.

Miquel Portas Navarro

mportas@besalu.cat

 

Infància i famílies.

Mireia Busquets i Carreras

mbusquets@besalu.cat